مشکل ، مسئله نوشیدنی استفاده کافئین

مشکل ، مسئله: نوشیدنی استفاده کافئین آبمیوه درمانی نوشیدنی مصرف قرص آب مرکبات

گت بلاگز اخبار بین الملل ، دونالد، بعد از کلاس بیا پیش من&quot، ترامپ در نگارش مردود شد! &quot

نامه پر از غلط رئیس‌جمهوری آمریکا به رهبر کره شمالی نمره “اف” گرفت و تصحیح غلط های نگارشی مضحک این نامه خوراک رسانه‌های اجتماعی شد. 

، دونالد، بعد از کلاس بیا پیش من&quot، ترامپ در نگارش مردود شد! &quot

ترامپ در نگارش مردود شد! "دونالد، بعد از کلاس بیا پیش من"

عبارات مهم : آمریکا

نامه پر از غلط مدیر جمهوری آمریکا به رهبر کره شمالی نمره “اف” گرفت و تصحیح غلط های نگارشی مضحک این نامه خوراک رسانه های اجتماعی شد.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، نامه دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا که آخر هفته پیش بابت لغو نشست سنگاپور خطاب به کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی نوشت سوژه بازدیدکنندگان شبکه مجازی شد و نسخه های تصحیح شده است متعددی از این نامه که با خودکار قرمز رنگ غلط گیری شده است اند انتشار یافته است.

این خطاها از غلط های گرامی تا غلط های در بکارگیری درست کلمات جهت بیان رخدادهای واقعی را مشمول بر می شود. در یک یادداشتی بر روی این نامه آمده است: دونالد، بعد از کلاس بیا پیش من. اگر خیلی سریع به وضعیتت پیگیری نکنی، نمی توانی در این کلاس قبول شوی.

این نامه که از یک مصحح، نمره اف گرفته است همچنین حاشیه نویسی هایی مشمول بر “این منطقی نیست” و “دیکشنری را چک کن” دریافت کرده هست. این یادداشت ها همچنین از ترامپ می خواهند تا روی واژگان زیاد کار کند؛ این قسمت به بخشی از نامه مذکور اشاره دارد که ترامپ از واژه “زیبا” جهت توصیف اقدام کیم جونگ اون در آزادی گروگان های آمریکایی استفاده کرده هست. این مصحح نوشته است: “گروگانگیری زیباست؟؟ دوباره تکرار می کنم، واژگان چک شود!”

، دونالد، بعد از کلاس بیا پیش من&quot، ترامپ در نگارش مردود شد! &quot

یک مصحح دیگر به نگارش نامه ترامپ نمره “D” داده و تاکید کرده است مدیر جمهوری آمریکا به مساله ای غیر مرتبط اشاره دارد. در حاشیه نویسی این مصحح آمده است: اگر این عنوان بی ربط هست، آیا اصلا به آن اشاره کردید؟

واژه های کلیدی: آمریکا | در حاشیه | آمریکایی | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

، دونالد، بعد از کلاس بیا پیش من&quot، ترامپ در نگارش مردود شد! &quot

، دونالد، بعد از کلاس بیا پیش من&quot، ترامپ در نگارش مردود شد! &quot

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz