مشکل ، مسئله نوشیدنی استفاده کافئین

مشکل ، مسئله: نوشیدنی استفاده کافئین آبمیوه درمانی نوشیدنی مصرف قرص آب مرکبات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مسلمان تایید شد! ، تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس از هفته آینده

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس با تاکید بر اینکه تمدید قرارداد بازیکنان تیم فوتبال این کلوب از هفته آینده انجام می شود، گفت: در فهرست سرمربی نام «مسلمان» هم هست.&

مسلمان تایید شد! ، تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس از هفته آینده

تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس از هفته آینده/ مسلمان تایید شد!

عبارات مهم : قرارداد

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس با تاکید بر اینکه تمدید قرارداد بازیکنان تیم فوتبال این کلوب از هفته آینده انجام می شود، گفت: در فهرست سرمربی نام «مسلمان» هم هست.

محمدرضا حاجی بیگی در گفتگو با مهر، در خصوص آخرین اوضاع محرومیت این کلوب از سوی کمیته انضباطی فدراسیون بین المللی فوتبال از حضور در پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی گفت: مذاکرات خوبی را در این زمینه انجام داده ایم. اجحاف هایی در حق پرسپولیس صورت گرفته که باعث شد با چنین محرومیتی روبرو شویم. حالا هم از طریق مراجع حقوقی پیگیر ماجرا هستیم تا این مسئله حل شود.

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس راجع به اینکه آیا از دستگاه دیپلماسی کشور نیز جهت لغو این محرومیت کمک گرفته شده است است اظهار داشت: هم از راه حقوقی که مربوط به کلوب است این عنوان را پیگیر شدیم و هم اینکه راهکارهای حقوقی دیگر را از طریق دستگاه دیپلماسی پیگیر هستیم تا نتیجه مورد نیاز را بگیریم. به هیچ وجه نسبت به بخشش محرومیت از سوی فیفا ناامید نیستم و اعتقاد دارم این مسئله حل می شود.

مسلمان تایید شد! ، تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس از هفته آینده

وی در ادامه با اشاره به تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس تصریح کرد: آقای برانکو ایوانکوویچ به عنوان سرمربی اسامی تمام بازیکنان فعلی را جهت فصل آینده به کلوب اعلام کرده اند تا قراردادهایشان تمدید شود. ما هم موظف هستیم تا زمینه را جهت حفظ آنها فراهم کنیم. این عنوان نیز به طور قطع از هفته آینده استارت جدی می خورد تا با کسانی که قراردادشان به اتمام می رسد وارد مذاکره شویم.

حاجی بیگی راجع به شایعه عدم میل به تمدید قرارداد محسن مسلمان به وسیله سرمربی تیم گفت: همانطور که خودتان می گویید می خواهند حاشیه سازی کنند. مسلمان در لیست آقای برانکو است و ما هم او را می خواهیم. کاری به حاشیه هایی که می سازند نداریم.

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس با تاکید بر اینکه تمدید قرارداد بازیکنان تیم فوتبال این کلوب از هفته آینده انجام می شود، گفت: در فهرست سرمربی نام «مسلمان» هم هست.&

وی در دفاع از عملکرد مدیران کلوب پرسپولیس تصریح کرد: تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا نابسامانی های گذشته را سروسامان دهیم. فکر می کنم موفق هم بودیم و توانستیم به خواسته هایمان برسیم. پرسشها بسیار زیادی را پشت سر گذاشتیم. تصمیممان هم مشخص بود که در بعضی پرسشها نیازمند براق سازی هستیم و روی این عنوان هم اصرار داشتیم. بسیاری از پرسشها را حل کردیم.

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که هواداران از این تیم انتظار قهرمانی در آسیا دارند اظهار داشت: همبستگی در تیم بسیار بالاست. کاملا این عنوان را می توان دید و حس کرد که تمام بازیکنان به فکر هستند تا بتوانیم رویای هواداران را محقق کنیم.

حاجی بیگی در آخر راجع به پرداختی های کلوب پرسپولیس به بازیکنان گفت: به جرات می توانم بگویم یکی از منظم ترین باشگاهها در پرداخت پول به بازیکنان بوده ایم. همین روند هم ادامه خواهد داشت تا بازی هایمان به اتمام برسد. کمتر باشگاهی را در لیگ برتر کشور عزیزمان ایران پیدا می کنید که همچون کلوب پرسپولیس توانسته باشد درصد زیادی از تعهدات خود را پرداخت کرده باشد.

مسلمان تایید شد! ، تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس از هفته آینده

واژه های کلیدی: قرارداد | بازیکنان | پرسپولیس | محسن مسلمان | قرارداد بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz