مشکل ، مسئله نوشیدنی استفاده کافئین

مشکل ، مسئله: نوشیدنی استفاده کافئین آبمیوه درمانی نوشیدنی مصرف قرص آب مرکبات

گت بلاگز چهره های سینمایی روایت تلخ جدایی و زندگی یک زوج بازیگر!

من به بازیگران و صورت های معروف و مردها و بازیگران و صورت های معروف می‌گویم خانواده ‌اتان را برهم نزنید.چون مردها بعدا از کاری که انجام می‌دهند

روایت تلخ جدایی و زندگی یک زوج بازیگر!

من به بازیگران و صورت های معروف و مردها و بازیگران و صورت های معروف می‌گویم خانواده ‌اتان را برهم نزنید.چون مردها بعدا از کاری که انجام می‌دهند پشیمان می شوند و می‌گویند زن خودمان از همه بهتر است.

فرحناز منافی فر: درون من پر از عشق بود, به من نمی گفت کجا می رود!

فرحناز منافی ظاهر(بازیگر) همسر سابق حسین محب اهری( بازیگر) اخیرا در گفتگویی مسائل مربوط به زندگی شخصی گذشته‌اش را بعد از طلاق افشا کرد. وی در این گفتگو اشاره‌ می‌کند که آقای محب اهری به منزل دوستانش می‌رفت و دو سه روز به منزل نمی‌آمد.آقای محب اهری حسابی رفیق باز بود. با رفقایش می نشستند شطرنج بازی می‌کردند. من به ایشان می‌گفتم اشکالی ندارد تو میخواهی بروی دو سه روز الی یک هفته در جایی بمانی.فقط به من بگو کجاست و برو یک هفته همانجا بمان. ولی به من نمی گفت کجامی رود.

عبارات مهم : فرحناز منافی ظاهر – سرطان پروستات
منافی ظاهر در پاسخ به این سئوال که آیا همسرش از وی جدا شده است چنین پاسخ می‌دهد:
به من می‌گفت می‌خواهد تنها زندگی کند. دو بچه، پسر و دختر به دنیا آوردم، چند جا کار می‌کردم و اهل تجملات هم نبودم. آقای محب اهری یک دفعه گفت می‌خواهم تنها زندگی کنم و یکدفعه هم گفت سرطان پروستات دارم. گفتم اشکالی ندارد به دکتر می‌رویم و پیگیر درمان می شویم، مسئله ای نیست، من از تو مواظبت می کنم.

بازیگر سریال پدر سالار در ادامه اشاره می‌کند :
“محب اهری، همسر سابقش مبتلا به بیماری اوریون شد ومن از او مواظبت می‌کردم. بیماری‌اش تا جایی پیش رفت که او را حمام می کردم. درون من پر از عشق بود. محب اهری آن موقع سرطان نداشت. اخیرا دوستی خبر داده بود که چرا شما با آقای محب اهری الان که سرطان گرفته نیستید. ایشان نمی دانست که۱۷ سال است که از هم جدا شده‌ایم.

منافی ظاهر در مورد اختلافات با همسر سابقش در این گفت و گو اشاره می‌کندکه:
من خیلی حساس بودم. اگر به خانمی نگاه می‌کرد و یا می خندید، من ناراحت می شدم چون حساس بودم و می خواستم شوهرم را کسی نبرد. ایشان می‌رفت پیش دوستانش و سئوال من این بوده چرا یک مرد ازدواج می کند؟! این حساسیت را هر خانمی دارد. من به حلقه ازدواج حساس بودم. چون با دیدن حلقه زن ها و دختر زن ها سمت او نمی آیند. حتی یک دفعه دعوایمانش و گفتم حلقه‌ات کجاست؟ حلقه‌اش را درآورد و پرت کرد. به او گفتم این حلقه جهت این است که خانم‌ها سمت تو نیایند و بدانند تو زن و فرزند داری. من به بازیگران و صورت های معروف و مردها و بازیگران و صورت های معروف می‌گویم خانواده ‌اتان را برهم نزنید. چون مردها بعدا از کاری که انجام می‌دهند پشیمان می شوند و می‌گویند زن خودمان از همه بهتر است.

وی در مورد جدایی از همسر سابقش می‌افزاید:
از جدایی با ایشان ناراحت شدم. چون به نظرم هنگامی که زنی سر سفره عقد می نشیند با لباس سفید باید به منزل شوهرش برود و با لباس سفید بیایید. ولی خب متاسفانه اینطور نبود. من بله را که پای سفره عقد گفتم، به فکر سازش و سازندگی بودم نه اینکه از ایشان جدا شوم. من و همسر سابقم خیلی عاشق بودیم. حتی بعدا که ازدواج کردند همسرشان هم منزل ما آمد.”اتفاقا یک بار همسر فعلی‌اش به من گفت آیا جدا شدید؟ چون حس کرد من همسر خوبی هستم. همسر تازه محب اهری می‌گفت تو حسین را لوس کردی. در مورد ماجرای طلاق، سکوت کرده بودم حتی فامیل هم ماجرای طلاق را نمی‌دانست. هنوز هم مرا همسر محب اهری معرفی می‌کنند و من سکوت می‌کنم. حتی حال ایشان را از من می‌پرسند.

روایت تلخ جدایی و زندگی یک زوج بازیگر!

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: mashreghnews.ir

واژه های کلیدی: فرحناز منافی ظاهر | سرطان پروستات | خانواده | بازیگران | بیماری | بازیگر | ازدواج | فرهنگ | سئوال | زندگی | جدایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz